Sertifika

Sertifika Programları Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Sertifika, belirli bir alanda ustalığı veya bir kişinin önceden belirlenmiş kursları etkili bir şekilde tamamladığını veya belirli bir konuda bir testi geçtiğini göstermektedir. Sertifika kursları arasında  hem içerik hem kursun süresi hem de maliyet açısından birçok fark bulunmaktadır.

Gelişmiş sertifikalar, master sonrası akademik çalışmanın yaklaşık 12 haftasında kazanılabilen bir eğitim programıdır. Gelişmiş bir sertifika kazanmak, rekabetin yüksek olduğu iş dünyasında size avantaj kazandıracak ve mesleğinizde başarılı olmanız için size ekstra bir bilgi ve beceriler sağlayacaktır.

 

İngiltere'deki Sertifika Programları

Bütçesi ve zamanı kısıtlı olan, master programlarına alternatif oluşturabilecek ve daha çok iş hayatına yönelik pratik bir eğitim almak gibi bir talebiniz var ise İngiltere’deki sertifika programları tam size göre! Sertifika programları sayesinde özel bir alana yoğunlaşıp teorik ve pratik eğitim alabilirsiniz. Daha kısa sürede, daha az maliyetli bir bütçeyle, GMAT skoruna gerek duymadan ve esnek başlangıç tarihleriyle bu programlara başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz için İşletme, Uluslararası İşletme, Pazarlama, Finans, Muhasebe, Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Proje Yönetimi ve İnsan Kaynakları gibi popüler alanlarından iş dünyasında daha aktif kullanabileceğiniz programlara dahil olabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde tüm şirketlerde kabul görecek sertifikalarla hem İngilizcenizi geliştirecek hem de kariyerinize en büyük yatırımı yapacaksınız!

Yurt dışında sertifika eğitiminin size katacağı tecrübe ve bilgi ile kariyer hedeflerinize mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hemen formu doldurun, ücretsiz yurt dışı eğitim rehberliğinden yararlanın!

Teklif Al