blog

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Impersage ailesi olarak yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Yurt dışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışıyla İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk adımında yanındayız.

Impersage ailesi olarak, uzman ve deneyimli kadromuz ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden vize işlemlerine, ekonomik uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar konaklanacak mekan seçimine kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktayız. 

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurt dışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici marka olmak olan Impersage ailesi olarak, verdiğimiz hizmetlerle; öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak, yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.

Danışmanlık Neden Önemli?

Sürecin karar aşamasından öğrencinin ülkesine güvenli bir şekilde dönüşüne kadar tüm aşamaları büyük bir hassasiyetle yürütülmesi ve başvuru, niyet mektubu, konaklama, vize süreci, uçak bileti, transfer gibi tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz desteği Impersage olarak size sunuyoruz. Öyle ki Londra’da da yer alan ofisimizle eğitiminizin başladığı günden ülkeye dönüş yaptığınız güne kadar yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda daima yanınızdayız.

Teklif Al